INDIAN FTR 1200 S

Cena detaliczna
od 69 900 PLN z VAT

Urodzony na torze. Zbudowany na ulice. Poczuj dreszcz prawdziwej adrenaliny z FTR 1200 S. Zaawanowane funkcje motocykla pozwolą dopasować sprzęt idealnie do Twojego stylu jazdy. Gotowy?

 

INDIAN® FTR 1200®

Cena detaliczna
od 65 000 PLN z VAT

Z toru prosto na nasze drogi!

Zainspirowany mistrzowskim motocyklem wyścigowym FTR 750

 

INDIAN® SCOUT™ SIXTY

Cena detaliczna
od 46 900 PLN z VAT

Legendarne dziedzictwo modelu Indian Scout zostało przeniesione na Indian Scout Sixty z silnikiem 999cm³. Doskonale wyważony i lekki, Scout Sixty to idealny motocykl do rozpoczęcia przygody motocyklowej.

 

INDIAN® SCOUT™

Cena detaliczna
od 60 900 PLN z VAT

Legenda wróciła. Stylistycznie równie zjawiskowy jak jego poprzednik. Silnik chłodzony cieczą generuje moment obrotowy, który zawsze zaskoczy tych za Tobą. Scout może jeździć szybko ale pamiętaj: legendę lubimy podziwiać jak najdłużej. Już nie musisz nic udowadniać. Baw się jazdą.

 

INDIAN® SCOUT™ BOBBER

Cena detaliczna
od 60 900 PLN z VAT

Esencja czystej formy.
Mniej znaczy lepiej – czysta forma dla wymagających. Ścięte błotniki. Stylowe opony. Scout Bobber to nowa odsłona legendy. Nowy rozebrany Scout w świetnym ciemnym malowaniu z doskonałym,  96 konnym silnikiem V2 – najlepszym w swojej klasie, sprawdzonym i znanym z doskonałego przyspieszenia. W nowym modelu podnóżki zamontowane są o 38 mm bliżej motocyklisty a kierownica w stylu „street” pozwala na bardziej agresywną jazdę.

 

CHIEF DARK HORSE

Cena detaliczna
od 89 900 PLN z VAT

Czarny koń wśród motocykli. Doskonały silnik Thunder Stroke® 111, nowoczesna technologia i unikalna stylistyka nadwozia – taka kombinacja to marzenie wielu z nas. Macie jeszcze trochę miejsca w garażu?

 

INDIAN® SPRINGFILED™ DARK HORSE

Cena detaliczna
od 119 900 PLN z VAT

Motocykl do klasycznej turystyki może w sobie zmieścić poza Twoim bagażem także mnóstwo charakteru! Mroczny, zwracający uwagę, monumentalny – Indian Springfield nada Twojej podróży prawdziwej wyrazistości w kolorze czerni!

 

INDIAN® SPRINGFIELD™

Cena detaliczna
od 114 900 PLN z VAT

Indian® Springfield™ charakteryzuje się tradycyjną stylistyką i współczesnym wyposażeniem, stworzonym z myślą o komfortowym podróżowaniu w klasycznym stylu. Skórzane siedzenia, pneumatyczne zawieszenie, centralny zamek, akcesoria z systemem Quick Release – tutaj nie ma miejsca na półśrodki!

 

INDIAN® CHIEFTAIN DARK HORSE®

Cena detaliczna
od 119 900 PLN z VAT

Indian® Chieftain™ wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały. Teraz dodatkowo wyposażony w Ride Command™  System – audio, nawigacja, komunikacja i komputer pokładowy – sterowane (także w rękawicy) precyzyjnym ekranem dotykowym.

 

INDIAN® CHIEFTAIN®

Cena detaliczna
od 115 900 PLN z VAT

Klasyczny Bagger wyposażony w ogromną ilość udogodnień i dodatków! Elektrycznie sterowana szyba, centralny zamek, system bezkluczykowego startu i 7 calowy ekran z komputerem pokładowym – a to wszystko napędza fenomenalny silnik Thunder Stroke 111! Tutaj rozpoczyna się Twoja podróż!

 

INDIAN® CHIEFTAIN® CLASSIC

Cena detaliczna
od 119 900 PLN z VAT

Indian® Chieftain™ Classic wytycza standardy w swojej klasie. Styl, komfort i perfekcyjny silnik Thunder Stroke® 111 – zestaw doskonały, wyposażony w Indian Ride Command™  System – audio, nawigacja, komunikacja i komputer pokładowy – sterowane (także w rękawicy) precyzyjnym ekranem dotykowym.

 

INDIAN® CHIEFTAIN® LIMITED

Cena detaliczna
od 124 900 PLN z VAT

Wyróżnij się na trasie jadąc Chieftain Limited! Teraz ze ściętymi błotnikami, w nowym malowaniu.. Niezmiennie z kapitalnym systemem Ride Command, silnikiem Thunder Stroke 111 i owianą wokół siebie legendą! Rozsiądź się wygodnie, odpal silnik i rozpocznij swoją!

 

INDIAN® ROADMASTER®

Cena detaliczna
od 129 900 PLN z VAT

Najczystsza forma turystyki motocyklowej. Indian Roadmaster to motocykl bezkompromisowy – czyli ma w sobie wszystko, co motocyklista potrzebuje, wybierając się w długą podróż na dwóch kołach! System bezkluczykowy, centralny zamek, elektryczna szyba, podgrzewane fotele i manetki oraz system Ride Command. Z takimi udogodnieniami każda trasa staje się nieskończoną przyjemnością.

 

INDIAN® ROADMASTER® ELITE

Cena detaliczna
od 169 900 PLN z VAT

Diament segmentu touring, dzieło sztuki i inżynierii motocyklowej. Motocykl wożący na swoich kołach absolutnie wszystko, czego dusza zapragnie. Chcesz królować na szosach – oto recepta. Nie ma kompromisów ani drogi na skróty. Ten motocykl to esencja luksusu.